اطلاعاتی در مورد اتو کردن و خشک کردن لباس ها

در این سری مقالات اطلاعات مفیدی در مورد اتوکردن لباس روی میز اتو و همچنین خشک کردن لباس در داخل اتاق و خارج اتاق یاد میگیریم.

مواد شوینده برای ماشین لباسشویی به صورت پودر و مایع بهتر است یا قرص؟

مواد شوینده برای ماشین لباسشویی به صورت پودر و مایع بهتر است یا قرص؟

آیا شما گمان می‌کنید که قرص‌های مخصوص ماشین لباسشویی کارایی بیشتری نسبت به پودر یا مایع دارند؟

قرص‌های شوینده و نرم‌کننده با بسته‌بندی‌ها و رنگ‌های زیبا به نظر بسیار کاربردی هستند. اما این قرص‌ها یا غلاف‌های حاوی شوینده و نرم کننده ممکن است آنقدرها که فکر می‌کنید برای شستن لباس خوب نباشند.

کارشناسان می‌گویند که به طور کلی برای شستن لباس در ماشین لباسشویی، استفاده از شوینده‌ها و نرم‌کننده‌ها به صورت پودر، مایع یا تراشه‌های جامد (رنده شده) بهتر از قرص است، زیرا مواد موجود در قرص، بیش از حد متراکم است.

از اتو کردن لباس فراری نباش!

از اتو کردن لباس فراری نباش!

تکنیک پهن کردن را بیاموزید
بیشتر لباس‌ها، یعنی لباس‌های معمولی که به روش خاصی برای شستن و خشک کردن نیاز ندارند را معمولاً در ماشین لباس‌شویی می‌اندازید یا با دست می‌شویید و روی رخت‌آویز با بند پهن می‌کنید تا خشک شوند، اما به جای این کار، می‌توانید به روش دیگری آن‌ها را خشک کنید؛ مثلاً می‌توانید لباس‌هایی مثل بلوز یا مانتو را به چوب لباسی آویزان کنید تا خشک شوند.

چطور راحت‌تر اتو کنیم؟

چطور راحت‌تر اتو کنیم؟

آیا برای شما هم پیش آمده که با وجود اتو کردن، باز لباستان چروک باشد؟ نکات زیر برای بهتر و راحت‌تر اتو کردن به شما کمک می‌کنند.

دانستنی‌های خرید میز اتو

دانستنی‌های خرید میز اتو

برای بسیاری از افرادی که قصد خرید میز اتو دارند، این اقدام بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما خرید بی‌دردسر و راحت، زمانی اتفاق می‌افتد که قبل از خرید، نکاتی را مدنظر قرار دهیم.

راهنمای آسان برای درک نمادهای مراقبت از شستشو در لباس های شما

راهنمای آسان برای درک نمادهای مراقبت از شستشو در لباس های شما

تمام لباس هایی که می پوشیم دارای برچسب مراقبت هستند. این برچسب به عنوان بخشی از اطلاعات در مورد نحوه مراقبت از لباس های خود با توجه به شستشو، خشک کردن، اتو کردن و نگهداری است. کسی که به برچسب پایبند است کسی است که از استفاده طولانی مدت از لباس مورد علاقه خود لذت می برد.

لباس ها را با این نکات شستشوی لباس برای روزهای بارانی به خوبی بشویید

لباس ها را با این نکات شستشوی لباس برای روزهای بارانی به خوبی بشویید

نکاتی برای شستشوی خشک بدون خشک کن در فصل بارانی

در اینجا چند روش مفید برای خشک کردن لباس‌های خود در خانه در زیر باران وجود دارد، اگر خشک‌کن ندارید:

Image

گروه تولیدی برادران خیری

با عنایت خداوند متعال گروه صنایع تولیدی نیلو (برادران خیری) با اعتقاد به توان سرزمین خود و بهره مندی از صنعت برجسته روز دنیا از کشور همسایه (ترکیه) و به پشتوانه 20 سال سابقه موفق و موثر در زمینه تولید لوازم خانگی سبک (انواع میز اطو، بند رخت، نردبان، میز سفری، جالباسی و ...) واحد تولیدی خود را در سال 1372 آغاز نموده و با راه اندازی 2 مدل میز اطو گامی محکم و استوار کار خود را شروع کرد.

در حین حال در سالهای بعد همزمان با تولید چندین مدل دیگر به سبک خانواده های ایرانی و با کیفیت بهتر و قیمت مناسب، سهم موثری را در بازارهای داخلی و کشورهای همسایه کسب کند.

از اینکه یار و یاور ما بوده اید صمیمانه سپاسگزاریم.

آدرس کارخانه:

جاده صوفیان، روبروی شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی، شهرک صنعتی بعثت، خیابان مقیمی شمالی، خیابان صنعت، ۲۰ متری کارگر، جنب شرکت سیلوان مهر تبریز

برای ما پیغام بفرستید:

info [@] takniloo [dot] com

sales [@] takniloo [dot] com

با ما تماس بگیرید:

041‎33106363

مدیریت فروش:

09141167698