اطلاعاتی در مورد اتو کردن و خشک کردن لباس ها

در این سری مقالات اطلاعات مفیدی در مورد اتوکردن لباس روی میز اتو و همچنین خشک کردن لباس در داخل اتاق و خارج اتاق یاد میگیریم.

چطور راحت‌تر اتو کنیم؟

چطور راحت‌تر اتو کنیم؟

آیا برای شما هم پیش آمده که با وجود اتو کردن، باز لباستان چروک باشد؟ نکات زیر برای بهتر و راحت‌تر اتو کردن به شما کمک می‌کنند.

1. اتو را در اتاق‌خواب انجام دهید تا بتوانید از تخت برای قرار دادن لباس‌ها استفاده کنید و به کمد و چوب‌لباسی‌ها دسترسی داشته باشید.
2. زمان اتو کردن را با قرار دادن یک تکه فویل زیر پارچه میز اتو کاهش دهید. فویل، گرما را منتقل کرده و گویی از دو طرف اتو می‌کنید.
3. از لباس‌هایی که به گرمای کم‌تر نیاز دارند، شروع کنید. لباس‌هایی که گرمای زیادی لازم دارند را آخر بگذارید.
4. در صورتی که رویه میز اتو را شسته‌اید، بگذارید نم‌دار روی میز اتو خشک شود.
5. برای جلوگیری از چروک، قبل از اتو کردن، یک حوله را لوله و داخل آستین‌ها فرو کنید.
6. همچنین قسمت‌های اتو شده را آن طرف میز اتو و از خود دور نگه دارید.
7. برای جلوگیری از چروک شدن یقه و سرآستین؛ آن‌ها را از پشت اتو کنید.
8. لباس‌های خیلی ضخیم را یک بار از تو و بار دوم از رو اتو کنید.
9. کش‌باف‌های آکریلیک اگر زمانی که گرم و خیس هستند، حرکت داده شوند، کش آمده، شکل و فرم خود را از دست می‌دهند. با فشار دادن اتو روی قسمت‌های مختلف، آن را خشک کنید و بعد از آن که قسمت‌های اتو شده کاملاً سرد شدند، آن را روی میز اتو حرکت دهید.
10. در مورد لباس‌های مخمل راه راه که بدجور چروک خورده‌اند، ابتدا اتو را بالای پارچه نگه دارید تا بخار به همه جای آن برسد، سپس در حالی که هنوز نم‌دار است، با کف دست بدون آن که بسوزید آن را صاف کنید.
11. در صورتی که برای آستین‌ها تخته مخصوص ندارید، از حوله لوله شده استفاده کنید یا می‌توانید مقوای لوله شده را با پارچه بپوشانید و داخل آستین‌ها کنید تا چروکی روی آن‌ها باقی نماند.
برای برق نیفتادن لباس، آن را از پشت اتو کنید. زمان اتو کردن را با قرار دادن یک تکه فویل زیر پارچه میز اتو کاهش دهید. فویل، گرما را منتقل کرده و گویی از دو طرف اتو می‌کنید.
12. می‌توانید برای آهار، خودتان اسپری مخصوصی را با اضافه کردن 1 قاشق غذاخوری آرد ذرت به 2 پیمانه آب تهیه نمایید. تا زمان حل شدن آرد، آن را خوب هم بزنید سپس آن را داخل یک بطری اسپری تمیز بریزید. هنگام اتو کردن، کمی از آن را روی پارچه بپاشید.
13. برای حفظ براقی چیت‌های گل‌دار، هنگام اتو، آن‌ها را روی کاغذ مومی قرار دهید و از پشت اتو کنید.
14. برای برق نیفتادن لباس، آن را از پشت اتو کنید.
15. موقع اتو کردن، پلیسه‌ها را با استفاده از کلیپس کاغذ در جای خود نگه دارید. دقت کنید کلیپس روی پارچه جا نیندازد و آن را نخ‌کش نکند.
16. برای جلوگیری از صاف شدن گلدوزی‌ها، آن‌ها را روی حوله‌ای ضخیم بگذارید و از پشت اتو کنید.

Image

گروه تولیدی برادران خیری

با عنایت خداوند متعال گروه صنایع تولیدی نیلو (برادران خیری) با اعتقاد به توان سرزمین خود و بهره مندی از صنعت برجسته روز دنیا از کشور همسایه (ترکیه) و به پشتوانه 20 سال سابقه موفق و موثر در زمینه تولید لوازم خانگی سبک (انواع میز اطو، بند رخت، نردبان، میز سفری، جالباسی و ...) واحد تولیدی خود را در سال 1372 آغاز نموده و با راه اندازی 2 مدل میز اطو گامی محکم و استوار کار خود را شروع کرد.

در حین حال در سالهای بعد همزمان با تولید چندین مدل دیگر به سبک خانواده های ایرانی و با کیفیت بهتر و قیمت مناسب، سهم موثری را در بازارهای داخلی و کشورهای همسایه کسب کند.

از اینکه یار و یاور ما بوده اید صمیمانه سپاسگزاریم.

آدرس کارخانه:

جاده صوفیان، روبروی شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی، شهرک صنعتی بعثت، خیابان مقیمی شمالی، خیابان صنعت، ۲۰ متری کارگر، جنب شرکت سیلوان مهر تبریز

برای ما پیغام بفرستید:

info [@] takniloo [dot] com

sales [@] takniloo [dot] com

با ما تماس بگیرید:

041‎33106363

مدیریت فروش:

09141167698